Nasza drużyna piłkarska Drukuj Wyslij maila     Polski English Italiano


PAG Uniconsult wspiera piłkarzy

Po raz pierwszy w historii działalności firmy, PAG Uniconsult podjął współpracę z drużyną piłkarską i sfinansował jej udział w wiosennej rundzie Akademickiej Ligi Szóstek Piłkarskich 2011. W ramach sportowego sponsoringu drużyna PAG Uniconsult otrzymała profesjonalne stroje, piłkę oraz środki niezbędne do opłacenia składek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami!Pierwszy sezon Akademickiej Ligi Szóstek Piłkarskich, a właściwie jego druga połowa, jest już za nami. Drużyna PAG Uniconsult w generalnej klasyfikacji zajęła 10 miejsce na 13 zespołów, przy czym trzeba pamiętać, że dołączyliśmy do ALSP dopiero w połowie drugiej części sezonu, więc nie rozegraliśmy połowy spotkań. Gdyby liczyć tylko rundę wiosenną, zajmujemy miejsce 5., co jak na pierwszy sezon uważamy za dobry wynik.

Cały czas jesteśmy na etapie zgrywania się ze sobą, ustawiania odpowiedniej taktyki i szukania złotego środka, tak aby w przyszłym sezonie zawalczyć o podium.

Pomimo przerwy, nie rezygnujemy i co najmniej dwa razy w tygodniu spotykamy się na treningu.Kadra drużyny wraz z klasyfikacją bramkową:

Lp.Imię i nazwiskoNumer na koszulceIlość strzelonych bramek
1.Maksymilian Dąbrowski3-
2.Jacek Popielarski5-
3.Paweł Juszczuk73
4.Przemek Kurek83
5.Adrian Mielewczyk91
6.Marek Górski102
7.Damian Malinowski116
8.Norbert Korzeb136
9.Stefan Sitarek211
10.Piotr Zdzieszyński441


W tym miejscu należą się gratulacje dla Norberta Korzeba oraz Damiana Malinowskiego za zajęcie ex aequo pierwszego miejsca w klasyfikacji strzelców naszej drużyny. Trzeba jednak wyróżnić wszystkich graczy za swoje zaangażowanie zarówno w formacji defensywnej, jak i ofensywnej. Dziękujemy także pozostały graczom - Jackowi Popielarskiemu składającemu naszą taktykę w całość, Przemkowi Kurkowi, Stefanowi Sitarkowi i Maksymilianowi Dąbrowskiemu za twarde murowanie naszej bramki. Podziękowania dla Piotra Zdzieszyńskiego i Norberta Korzeba za piękne rajdy z obrony do ataku, by wspomóc kolegów, czasem strzelić, a czasem "wystawić setkę". Kolejne gratulacje należą się Markowi Górskiemu za wsparcie w środku pola, Pawłowi Juszczukowi i Adrianowi Mielewczykowi za próby zagrożenia bramce przeciwnika oraz Damianowi Malinowskiemu za piękne strzały i niesamowicie szybkie nogi.

Jak widać w klasyfikacji strzelców, nie mamy jednego "supergracza" - nasza drużyna stara się być kompletna, wszyscy zawodnicy strzelają bramki rotując się na pozycjach i to uważamy za naszą zaletę.

Staramy się być drużyną która czerpie radość z gry w piłkę nożną, zawsze zostawiamy nasze płuca na boisku i dajemy z siebie wszystko, by godnie reprezentować naszego sponsora, firmę PAG Uniconsult.

Wiemy jednak, że ciągle możemy się rozwijać, poprawiać nasze zgranie i naszą taktykę, dlatego nigdy nie osiądziemy na laurach!

Do zobaczenia 4 września 2011 r. na inauguracji rundy jesiennej Akademickiej Ligi Szóstek Piłkarskich!

Paweł Juszczuk - kapitan drużyny PAG Uniconsult
Nasza statystyka w rundzie wiosennej 2011:

P-W-W-W-P-W-P-P-P-W-P-W

Bilans bramek:

+5 (27 strzelonych, 22 straconych)

Wyniki poszczególnych meczów drużyny w rundzie wiosennej 2011:

Veteranos vs. PAG Uniconsult2:0
PAG Uniconsult vs. Lany Beton3:1
PAG Uniconsult vs. Extra Mocni4:2
PAG Uniconsult vs. Caramba5:2
Teraz Kolska vs. PAG Uniconsult1:0
PAG Uniconsult vs. CF 1990 Unipol3:0
FC Piwo Warszawa vs. PAG Uniconsult2:3
PAG Uniconsult vs. Błękitny Płomień1:3
Warszawskie Koty FT vs. PAG Uniconsult4:0
Bataty vs. PAG Uniconsult0:1
PAG Uniconsult vs. Złote Kalesony2:3
FTP Łoś Yelonki vs. PAG Uniconsult0:5
Copyright © 2007 Policy & Action Group Uniconsult, Wszystkie prawa zastrzeone.
Jesteś naszym . gościem. Dziękujemy