Oferta Drukuj Wyslij maila      
Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej

Firma PAG Uniconsult poprzez wszechstronne doradztwo wspiera działania podmiotów publicznych i prywatnych zmierzające do pozyskania finansowania z Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej, a także pomaga w realizacji programów i projektów, które uzyskały dofinansowanie. Nasza oferta doradcza kierowana jest także do samorządów i instytucji regionalnych - dotyczy ona przygotowywania regionalnych programów operacyjnych zgodnie z metodologią wymaganą przez Komisję Europejską oraz ich wdrażania (zarządzanie projektami i programami).

Eksperci PAG Uniconsult posiadają doświadczenie i praktyczne umiejętności pracy w systemie partnerskim wspólnie z liderami i ekspertami regionalnymi nad określeniem celów i priorytetów oraz wyborem działań i projektów. Pomagamy we właściwym (SMART) doborze wskaźników osiągnięć dla programów i projektów. Doradzamy przy budowaniu realistycznych i efektywnych budżetów programów i projektów. Prowadzimy także doradztwo i szkolenia podnoszące kompetencje osób pracujących przy wdrażaniu Funduszy Strukturalnych.

Nasi eksperci mają duże doświadczenie w doradztwie dotyczącym przygotowywania i wdrażania projektów inwestycyjnych, projektów rozwoju zasobów ludzkich oraz projektów wspierania przedsiębiorczości. Oferujemy skuteczną pomoc w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie projektów ze środków publicznych, krajowych i zagranicznych.

Eksperci PAG Uniconsult posiadają dobrą, praktyczną znajomość wymogów formalnych i merytorycznych związanych z pozyskiwaniem finansowania ze środków Unii Europejskiej i krajowych, wyniesioną m.in. ze współpracy - w roli doradców - z instytucjami polskimi i zagranicznymi, zajmującymi się dystrybucją publicznych środków wsparcia.

<< wróć

Copyright © 2006 Policy & Action Group Uniconsult, Wszystkie prawa zastrzeone.
Jesteś naszym . gościem. Dziękujemy